See sait kasutab küpsiseid. Saidi sirvimisega jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lisateave

Firmast

Tere tulemast Angel Nailsi veebikeskkonda!

Angel Nailsi näol on tegemist küünestuudio ja kauplusega, mis paistab silma personaalse ja paindliku lähenemisega iga kliendi vajadustele, ning tõeliselt konkurentsiväärilise hinna-kvaliteedi suhtega Eesti iluturul.

Meie kauplus ja salong alustas tegutsemist 2005. aastal, pakkudes vaid põhilisi küünteteenuseid ja tootevalikut. Ettevõte loomise ja arenguga käsikäes oleme õppinud tundma oma klientide vajadusi ja soove, ning näinud vaeva, et saada küüntetoodete valdkonnas tõsiseltvõetavateks spetsialistideks. Tänaseks oleme kasvanud üheks suurimaks tegijaks Eesti küüntemaailmas, ning plaanime ka edaspidi pakkuda üha suurenevat ja kvaliteetset teenuse- ja tootevalikut.

Meie kaupluses müüdavad tooted kuuluvad peamiselt Angel Nails tootesarja, kuid lisaks pakume klientidele laia küünehooldusvahendite ja küünekaunistuste valikut, ning ka keha- ja kätekreeme ning -spreisid.

Lisaks küünestuudiole ja kauplusele kuulub meie tegevusvaldkonda ka koolituste pakkumine nii küünetehnikutele kui ka algajatele. Koolitused toimuvad Tallinnas, Angel Nailsi küünestuudios. Vaata lähemalt SIIN!

Olete oodatud tutvuma meie kaubavalikuga Tallinnas Angel Nailsi kaupluses või veebikeskkonnas asuvas e-poes!